Saman-ninja - Cookmaster

Hi!

Meghallgatam a zenéd!...

A dobok!Félelmetesen jól, erősen szólnak!A Reason kihallatszik alapból, de dob téren gyanakszok külső beavatkozásra is!Használsz ez ügyben mást is az erősítésre vagy maszterrelésnél?

Egy gond van témával!Nekem túl egyszerű és monoton mindentéren!Vártam a változásokat, de sajna végig ua. ment!...mondjuk én imádok variálni és lehet, hogy túlzásba is viszem a saját dolgaimban néha!...

Szerintem erőltesd a dallamokat, kiegészítő hangszereket!Legyen bonyolultabb a felépítés a bass -t pedig gyúrni kell még elégé sztem!...

Én nagyon sokat tököltem a bass témákkal és a mai napig úgy érzem, hogy van még mit tanulni!...

egy tipp a bass erősítéshez:

malström (a subtraktor sztem kaki, de ez ízlés kérdése) + scream4 + comp + EQ ,de dobhatsz még hozzá vocodert is, de ez erősen függ a hangmintától is és persze akkor érvényes ez az egész, ha Reason -t használsz!...

más:

Látom, hogy mostanság regisztráltad magad!Majd figyeld meg, hogy mennyire pergösebb itt topic hozzászólás, mint otthon!...Úgy érzem a dnb.hu -n nem zajlanak az események egy ideje már....

Na, de béke és forever paprikásgulyás!...
 
ja nagyon gagyi lett a tema sztem is! meg akarok ralta alakitgatni csak nemtom mikor... idovel...
maj a jovo7n jon 9 dvd-nyi hangmintam az akaitol... pffffff
na majd akkor nekiallok allkotni vmi nagyot!
egyebkent nem hasznalok semmi mast csak reason...
a mastert is a reasonnal csinalom! :(
koszi a hozzasolast es egyebkent http://ubi.pxn.hu
piiiiiiiiiiiisz
forever Tokai aszu/Soproni aszok (y)
 
imo very simple
try to put more sounds into one beat
and combine more basses to get some more interesting sound
 
Back
Top Bottom