- Joined
- Aug 26, 2003
- Location
- BIRMINGHAM
Mc Foxy is unable to attend Fantazia Nye and has now been replaced by Mc Trigga
Set times:
D&B:
8 Rapid & Noise
9 X & Tek Prime
10 Crissy Cris
11 Mickey Finn
12 -1:30 Fabio & Grooverider
1:30-2:15 SS
2:15 – 3 Escape
3 Ray Keith
4 Benny Page
5 Sly & Ckb
10 G1
11 Shabba
12-1:30 Accapello
1:30 Warren G
2:15 Nutcracka
3 Bassman
4 Hidro
5-6 Loki & General C
MAIN ARENA: FANTAZIA
8 Glen Aston
9 Slipmatt
10:00-11.00 Phantasy
11.00-12:00 Ratty & Tango
12 -1.00 Ratpack
1 -1.45 Altern-8
1:45-2:30 Mickey Finn
2:30:3:15 Krome & Time
3:15-4 Shades
4-5 Top Buzz
5 -6 Scott Brown
8-10 Nrg & Gaz B
10 – 12 Ranski
12-1 Everson Allen
1 - 2 Nrg
2-4 Robbie Dee
4-5 Mad P
5-6 Charlie B
HARDCORE:
8-9 Zero b2 Shauny C
9-10 Lee UHF
10-11:15 CLSM
11:15-12 Seduction
12 -1 Vibes
1-2 Dougal
2-3 Ramos & Supreme
3-4Ham
4-5 Sharkey b2b Eryk Orpheus
5-6
8 - 10 Obie Mc
10-11:15 MC Oddysey
11:15-12 MC Rude
12-1 Livelee
1-2 MC Smiley
2-3 Scratchmaster Techno
3-6 Keyes & Ortie Gazy J & Sparkze
TECHNO:
8-8:45 Tabz
8:45-9:30 Skegster
9:30-10:15 Enigma
10:15-11 Beatpetite
11-12 Lee uhf
12-1 Smurf
1-2 Loftgroover
2-3 Donny
3-4 theTerrorisT
4-5 Alkemist
5-6 Infared
TWISTED FISH V RHUBARB AND CUSTARD
10-11 Nipsy & Miller G
11-12 Opiate
12-1 Doctor & sammy B Side
1-2 Dutch Courage & Mystery
2-3 Subdue
3-4 Freenote
4-5 Comp Winner
5-6 Kris E & Timed Out
EVOLVE
8-9 Ajay & Above
9-10 John Saxon
10-11 Jock Dreadster
11-12 Paul Kershaw
12-1 Riggsy Live
1-2 James Ellis
2-3 Diablotraxx Live
3-4 Rob Diaz
4-5 Dion
5-6 Shenton b2b Lt1 b2b Dj Fkm
HOUSE / ELECTRO
8-9 Billy No Nates
9-10:30 rachel Young
10:30-12 Leroy Small
12-12:15 Genie Boy Live
12:15-1:30 James Birch
1:30-2:30 Jonny Rhythem
2:30-4 Justin Normus
4-6 Disc Junkies
Set times:
D&B:
8 Rapid & Noise
9 X & Tek Prime
10 Crissy Cris
11 Mickey Finn
12 -1:30 Fabio & Grooverider
1:30-2:15 SS
2:15 – 3 Escape
3 Ray Keith
4 Benny Page
5 Sly & Ckb
10 G1
11 Shabba
12-1:30 Accapello
1:30 Warren G
2:15 Nutcracka
3 Bassman
4 Hidro
5-6 Loki & General C
MAIN ARENA: FANTAZIA
8 Glen Aston
9 Slipmatt
10:00-11.00 Phantasy
11.00-12:00 Ratty & Tango
12 -1.00 Ratpack
1 -1.45 Altern-8
1:45-2:30 Mickey Finn
2:30:3:15 Krome & Time
3:15-4 Shades
4-5 Top Buzz
5 -6 Scott Brown
8-10 Nrg & Gaz B
10 – 12 Ranski
12-1 Everson Allen
1 - 2 Nrg
2-4 Robbie Dee
4-5 Mad P
5-6 Charlie B
HARDCORE:
8-9 Zero b2 Shauny C
9-10 Lee UHF
10-11:15 CLSM
11:15-12 Seduction
12 -1 Vibes
1-2 Dougal
2-3 Ramos & Supreme
3-4Ham
4-5 Sharkey b2b Eryk Orpheus
5-6
8 - 10 Obie Mc
10-11:15 MC Oddysey
11:15-12 MC Rude
12-1 Livelee
1-2 MC Smiley
2-3 Scratchmaster Techno
3-6 Keyes & Ortie Gazy J & Sparkze
TECHNO:
8-8:45 Tabz
8:45-9:30 Skegster
9:30-10:15 Enigma
10:15-11 Beatpetite
11-12 Lee uhf
12-1 Smurf
1-2 Loftgroover
2-3 Donny
3-4 theTerrorisT
4-5 Alkemist
5-6 Infared
TWISTED FISH V RHUBARB AND CUSTARD
10-11 Nipsy & Miller G
11-12 Opiate
12-1 Doctor & sammy B Side
1-2 Dutch Courage & Mystery
2-3 Subdue
3-4 Freenote
4-5 Comp Winner
5-6 Kris E & Timed Out
EVOLVE
8-9 Ajay & Above
9-10 John Saxon
10-11 Jock Dreadster
11-12 Paul Kershaw
12-1 Riggsy Live
1-2 James Ellis
2-3 Diablotraxx Live
3-4 Rob Diaz
4-5 Dion
5-6 Shenton b2b Lt1 b2b Dj Fkm
HOUSE / ELECTRO
8-9 Billy No Nates
9-10:30 rachel Young
10:30-12 Leroy Small
12-12:15 Genie Boy Live
12:15-1:30 James Birch
1:30-2:30 Jonny Rhythem
2:30-4 Justin Normus
4-6 Disc Junkies